Тетяна Редька

Перемога у конкурсі «Співоча птаха»

Літо – пора відпочинку, але не для студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Літо – це пора конкурсів і фестивалів, де можна продемонструвати свої здібності і таланти, позмагатися зі своїми колегами – здобувачами вищої освіти з інших мистецьких ЗВО України, навчитися чомусь новому, познайомитися з новими друзями! Зовсім нещодавно відбувся дистанційний вокальний конкурс «Співача птаха», перемогу у ньому здобула студентка 3-го курсу освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» Тетяна Редька.

диплом Тетяни Редьки

На своїй сторінці у Фейсбук Тетяна ділиться з усіма радістю своєї перемоги: «Мала змогу взяти участь в Всеукраїнському вокальному конкурсі народної творчості «Співоча птаха» і отримати диплом лауреата І ступеня! Хочу сказати дякую всім членам журі за хороші бали та висловити велику вдячність моїй викладачі Олені Білоконь за настанови та корисні поради! Народна пісня – духовне обличчя нації. Слава Україні! Героям Слава!»