Перемоги на конкурсі «Київський колорит»

Щиро вітаємо з перемогою у X-му Міжнародному благодійному учнівському та студентському конкурсі музичного мистецтва «Київський колорит» кандидатку мистецтвознавства, старшу викладачку кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, ОПП «Бандура і кобзарське мистецтво» Роюк Наталію Василівну, яка отримала диплом лауреата I-го ступеня в номінації «Виконавці – професіонали»!

Макаров Роман

бандуристи

Наші щірі вітання і в адресу студентів кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, ОПП «Бандура і кобзарське мистецтво»: дует «Меланхолія» (Єрмолаєва Валерія та Атаманчук Галина, студентки 2-го курсу) – диплом лауреата II-го ступеня, Макаров Роман (студент – першокурсник) – диплом лауреата II-го ступеня. Не дивлячись на військовий стан в країні, студенти продемонстрували професіоналізм, наполегливість, працьовитість та безмежну любов до прекрасного українського національного інструменту – бандури! Усім бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення та ПЕРЕМОГИ України!!!

диплом Макарова Романа

диплом Роюк Наталії