Перемоги у конкурсі «Київський колорит»

Засновником Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит» є Національна всеукраїнська музична спілка при підтримці Міністерства культури України. Переможцями цьогорічного конкурсу, який відбувся у першій декаді червня в дистанційному режимі, стали кілька студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Дует «Меланхолія» у складі студенток Валерії Єрмолаєвої і Галини Атаманчук у молодіжній віковій категорії (номінація «Народна інструменти (бандура)» став лауреатом ІІ-ої премії (викладач – кандидат мистецтвознавства Наталія Роюк). Студентка Олександра Голобородько також здобула перемогу і стала Лауреатом І-го ступеня у Молодіжній віковій категорії (номінація «Вокал (естрсадний спів)» (викладач – доцент, заслужена артистка країни Олена Гончарук).

Міжнародний фестиваль конкурс Київський колорит

Фестиваль-Конкурс «Київський колорит» проводиться з метою збагачення та розвитку традицій вокального та  інструментального мистецтв, розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл академічного та естрадного музичного виконавства в Україні та за її межами, популяризації української, європейської і світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників у творчості дітей, юнацтва та молоді; виявлення і підтримка обдарованих виконавців, створення умов для піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності, виховання естетичного смаку, задоволення потреб самореалізації і спілкування молоді за творчими інтересами, формування інтелектуальної й художньої самосвідомості молодих музикантів; обмін досвідом з питань педагогіки та виконавської майстерності; репрезентація міста Києва, як культурного центру європейського простору. Вітаємо наших переможців!

Міжнародний фестиваль конкурс Київський колорит