Підготовка до творчого конкурсу триває!

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ триває робота безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. В суботу 7 травня 2022 року – чергові заняття з абітурієнтами провели гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва Університету культури – доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко, а також заступник декана ФММ Тетяна Пістунова.

підготовка до творчого конкурсу онлайн

Близько 25 абітурієнтів - музикантів з різних куточків України відвідали цієї суботи заняття онлайн-курсів в КНУКіМ. Цьогорічних випускників загальноосвітніх шкіл і коледжів культури та мистецтв цікавило усе: умови вступу в КНУКіМ, вимоги до творчого конкурсу, активно піднімалися питання про підбір репертуару для вступних випробувань в Університет культури, про терміни та особливості цьогорічної вступної кампанії, про можливість складати творчий конкурс онлайн та необхідність (чи її відсутність) складати мультитест. Творча комунікація була активною і фаховою!

Окрім гарантів освітньо-професійних програм кафедри музичного мистецтва участь у спілкуванні та консультуванні абітурієнтів взяли зіркові викладачі ФММ КНУКіМ – професори Іван Сінельніков, Петро Андрійчук, доценти Андрій Іваниш, Тарас Яницький, викладачі Наталія Роюк, Володимир Горобець, Наталія Ковмір та інші.

підготовка до творчого конкурсу онлайн

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету Дарина Бородій та Олександр Жабчик, студдекан факультету Катерина Кердан, а також старости академічних груп. Суботнє, перше у травні - 2022 заняття підготовчих курсів на ФММ КНУКіМ відбулося в атмосфері невимушеності та безпосередності! Ми чекаємо абітурієнтів щосуботи на наших зустрічах, слідкуйте за анонсами в соцмережах!