Прем’єра кліпу «Сину мій»

Друзі, знову мистецький подарунок від народного артиста України Михайла Поплавського - «Сину мій» – прем‘єра! Новий кліп вже можна побачити на YouTube-каналі Михайла Поплавського та на інших музичних платформах!

сім'я Михайла Поплавського

Михайло Поплавський Сину мій

Кліп «Сину мій» знятий з використанням сучасних 3D технологій: LED cube, VR, Unreal Engine 4 та інші. Головний актор кліпу – онук Михайла Михайловича Поплавського – Єгор Олександрович Поплавський. Director: Elena Viniarskaya. 1st AD: Михайло Харченко. DP: Дмитро Мислінчук. Музика: Ніколо Петраш. Вірші: Людмила Пономаренко.

Михайло Поплавський з онуком

Презентація кліпу Поплавського Сину мій

«Кліп «Сину мій» особливий для мене», - каже Михайло Поплавський. – «Це був акторський дебют мого онука. Його емоції – справжні, щирі та світлі. Це гімн всім Синам України! Ідея кліпу дуже зворушлива – любов батька до сина. Це унікальні відносини. Любов батька – виняткова. У ній мало слів, та вона безцінна! Саме ці проникливі почуття і є головним меседжем кліпу». Дивіться кліп «Сину мій» на YouTube-каналі Михайла Поплавського та діліться враженням в коментарях! Приємного перегляду!