Катерина Кердан

Прямий ефір із студентським деканом

На факультеті музичного мистецтва 22 січня 2023 року відбувся прямий ефір з Катериною Кердан, студентським деканом ФММ КНУКіМ. Цей ефір був дуже корисним для абітурієнтів-2023 і був спрямований на аудиторію саме вступників-2023. Катерина розповіла актуальну інформацію щодо вступу (за результатами брифінгу керівництва Міністерства освіти та науки України, що відбувся 20.01.2023 р.) Зокрема, говорили про НМТ (терміни, складові тестів, кількість обов’язкових предметів і предметів на вибір) та про творчий конкурс. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами, випускниками і студентами нашого факультету відбуваються щотижня, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.