Анастасія Прилуцька

Прямий ефір з Анастасією Прилуцькою

На факультеті музичного мистецтва відбувся прямий Інстаграм-ефір з Анастасією Прилуцькою ("Голубка"), першокурсницею ФММ КНУКіМ (кафедра естрадного співу). Анастасія Прилуцька, яка називає себе голубкою, - учасниця останнього сезону телешоу "Україна має талант". Вийшла на сцену конкурсу босоніж і вразила всю країну не тільки своїм талантом, а й дивовижним оптимізмом і щирістю. Відео з її виступом опублікували в ютуб.

"Голубка" - талановита студентка 1-го курсу ФММ КНУКіМ, авторка і виконавиця власних пісень, надзвичайно щира і відкрита дівчина. Говорили про творчість, мистецтво, про вступ в КНУКіМ, про мрії, плани на майбутнє і про Перемогу України! У проведенні прямого ефіру 21 вересня 2022 року взяла участь Дарина Бородій – студентка 4-го курсу, голова креативної групи ФММ КНУКіМ. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами, випускниками і студентами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.