Прямий ефір з гуртом «ДахаБраха»

23 червня 2022 року на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся прямий ефір з етно-хаос-гуртом ДАХАБРАХА – зірковими випускницями ФММ КНУКіМ: Оленою Цибульською, Іриною Коваленко і Ніною Гаренецькою, а також їх колегою по гурту Марком Галаневичем. Гурт ДАХАБРАХА - Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка у галузі музичного мистецтва за 2020 рік!!! Усі троє дівчат – учасниць гурту – навчалися на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ за освітньою програмою "Музичний фольклор".

гурт Дахабраха

Прямий ефір відбувся на сторінці ФММ КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm. Історія створення гурту; як пишеться музика; де брати сили і енергію під час щільного гастрольного графіку; про навчанні у КНУКіМ і його роль у формуванні творчого спрямування виконавців гурту; і ще про легендарну фразу у виконанні Марка Галаневича "Доброго вечора, ми з України!", - про це і про інше ми встигли поговорити за ці півгодини ефіру, що змогли знайти у своєму надзвичайно щільному графіку наші зіркові Олена, Ірина, Ніна і Марко, готуючись до вечірнього концерту на фестивалі у Румунії. У проведенні прямого ефіру взяла участь Катерина Кердан – студентка 3-го курсу, студдекан факультету. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими випускниками, викладачами і студентами нашого факультету відбуваються щосереди (але цей ефір був позачерговим, адже гості наші були надзвичайними!), слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ: