Прямий ефір з Наталією Кречко

13-го квітня на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm – відбувся прямий ефір із Наталією Кречко – завідувачкою кафедри музичного мистецтва, Гарантом освітньо-професійної програми «Диригентське-хорове мистецтво (академічне)», заслуженою артисткою України, доцентом Київського національного університету культури і мистецтв. Наталія Михайлівна розповіла учасникам прямого ефіру про особливості вступної кампанії – 2022 та відповіла на питання абітурієнтів щодо підготовки до творчого конкурсу за освітньо-професійними програмами, закріпленими за ФММ КНУКіМ. У підготовці та проведенні прямого ефіру взяла участь голова креативної групи ФММ – студентка 3-го курсу Дарина Бородій. Прямі ефіри з викладачами нашого факультету відбуватимуться щосереди, готуйте ваші питання та слідкуйте за анонсами в Інстаграм!

Наталія Кречко