Прямий ефір з Наталією Валевською

Не перестаємо пишатися нашими талановитими випускниками! І з радістю з ними зустрічаємося традиційно по середах у прямих ефірах! Ось і вчора – 3 серпня 2022 року – у нас відбувся прямий ефір з Наталією Валевською, заслуженою артисткою України, українською естрадною співачкою.

Наталія Валевська

Наталія Валевська – зіркова випускниця кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, переможниця телепроєкту «Шанс» та володарка премії «Кришталевий мікрофон-2011» у номінації «Народне визнання року». Прямий ефір відбувся на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm. У проведенні прямого ефіру взяла участь Дарина Бородій – студентка 3-го курсу, голова креативної групи  ФММ КНУКіМ. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами, випускниками і студентами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.

Наталія Валевська