Олександр Жабчик

Прямий ефір з Олександром Жабчиком

Цього разу у нас відбулася незвична, але не менш цікава, ніж попередні, зустріч. Нашим спікером у цю середу був першокурсник, учасник креативки ФММ, активіст та староста групи ТДН-21 Саша Жабчик. Прямий ефір відбувся на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm. Говорили про те, як це – бути студентом першого курсу, і не просто студентом – а старостою академічної групи; які вони – будні і свята студента - першокурсника; чим відрізняється навчання студента - музиканта від інших студентів; чи страшно складати творчий конкурс при вступі в КНУКіМ; чи важко складати сесію на першому курсі. У проведенні прямого ефіру взяла участь Дарина Бородій – студентка 3-го курсу, голова креативної групи факультету. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з цікавими співрозмовниками, зірковими студентами, випускниками і викладачами факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.