Петро Андрійчук

Прямий ефір з Петром Андрійчуком

На факультеті музичного мистецтва знову відбулася цікава онлайн-зустріч – прямий ефір з Петром Андрійчуком, заслуженим працівником культури України, професором кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, художнім керівником заслуженого народного ансамблю пісні і танцю "Дарничанка". Прямий ефір відбувся 15-го червня 2022 року на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm. Тема зустрічі: "Вступ-2022, велика дружня родина ФММ КНУКіМ та що таке мотиваційний лист?". У проведенні прямого ефіру взяла участь Дарина Бородій – студентка 3-го курсу, голова креативної групи факультету. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ та на ютуб-каналі ФММ. Прямі ефіри з зірковими викладачами та випускниками нашого факультету, а також знаковими музикантами для українського культурного простору відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.