Сергій Дідок

Прямий ефір з Сергієм Дідком

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ 29 червня 2022 року відбувся прямий ефір з Сергієм Дідком, заслуженим діячем мистецтв України, професором кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, головним диригентом Київського національного академічного театру оперети, а також зірковим випускником ФММ КНУКіМ. Прямий ефір відбувся на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm. Тема зустрічі: «Шлях до професії». У проведенні прямого ефіру взяв участь Олександр Жабчик – студент 1-го курсу, член креативної групи факультету, а також абітурієнти, студенти і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами, випускниками і студентами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ!

Сергій Дідок