Прямий ефір з Тимофієм Музичуком

8 червня 2022 р. на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm – відбувся прямий ефір з Тимофієм Музичуком, зірковим випускником - фольклористом факультету музичного мистецтва КНУКіМ, зіркою Євробачення-2022, музикантом і вокалістом гурту Kalush Orchestrа.

Тимофій Музичук музикант

У проведенні прямого ефіру взяла участь Дарина Бородій – студентка 3-го курсу, голова креативної групи факультету. У той короткий час, що мав Тимофій між своїми репетиціями, адже зараз Kalush Orchestrа знаходяться у довготривалому світовому турі, говорили про навчання в Університеті культури, про підготовку до Євробачення, про незабутні для гурту дні в італійському Турині у травні-2022, і, звичайно, про пісню "Стефанія", яка вже стала світовим хітом. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими випускниками і викладачами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.