Вероніка Дорофєєва

Прямий ефір з Веронікою Дорофєєвою

18 травня 2022 р. на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm – відбувся прямий ефір з Веронікою Дорофєєвою – кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри музичного мистецтва, гарантом освітньо-професійної програми "Бандура і кобзарське мистецтво", консультантом з теорії музики і сольфеджіо усіх ОПП ФММ КНУКіМ. Тема зустрічі: "Слуховий аналіз як складова творчого конкурсу: інтервали, тризвуки, септакорди, лади народної музики". У проведенні прямого ефіру взяла участь студдекан ФММ – студентка 3-го курсу Катерина Кердан. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та Фейсбук.

Вероніка Дорофєєва