Юлія Сергіївна Лебідь

Прямий ефір з Юлією Лебідь

1 червня 2022 р., вже традиційно у середу, на сторінці факультету музичного мистецтва КНУКіМ в Інстаграм – knukim_fmm – відбувся прямий ефір з Юлією Лебідь – кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри музичного мистецтва, консультантом з історії світової та української музики усіх освітньо-професійних програм ФММ КНУКіМ, головою ГО "ДушаUA". Юлія Сергіївна Лебідь – завідувач лабораторії науково-методичного забезпечення ФММ КНУКіМ, автор проєкту "Давай послухаємо". Викладає дисципліни: «Історія мистецтв», «Історія музики (українська та світова)», «Сучасна музика». Тема зустрічі: "Навчання на ФММ КНУКіМ в умовах дистанційної організації освітнього процесу". У проведенні прямого ефіру взяла участь Дарина Бородій – студентка 3-го курсу, голова креативної групи факультету. Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Прямі ефіри з зірковими викладачами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.

Юлія Сергіївна Лебідь