Ігор Діденчук і Юлія Вітранюк

Прямий ефір з зірковими студентами

10 серпня 2022 року на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся прямий ефір з зірковими студентами ФММ – студентами і випускниками освітньої програми «Музичний фольклор» Ігорем Діденчуком і Юлією Вітранюк.

прямий ефір Instagram

Ігор ДІДЕНЧУК – мультиінструменталіст, учасник гурту «Go_A» та гурту-переможця Євробачення-2022 «Kalush Orchestra». Юлія ВІТРАНЮК – учасниця шоу «Голос країни» (команда Тіни Кароль), артистка гурту «Authentix», вокалістка «Zgarda» та «Guliguli.band». У проведенні прямого ефіру 10 серпня 2022 року взяла участь Катерина Кердан – студентка 4-го курсу, студдекан ФММ КНУКіМ.

Ігор Діденчук і Юлія Вітранюк

Запис ефіру розміщено на Інстаграм-сторінці ФММ КНУКіМ. Зустріч була надзвичайно щирою і цікавою! Які ж вони талановиті, різноманітні, сучасні і прості, наші зіркові Ігор і Юля! Прямі ефіри з зірковими викладачами, випускниками і студентами нашого факультету відбуваються щосереди, слідкуйте за анонсами в Інстаграм та на сайті ФММ КНУКіМ.