Романтичне свято на ФММ

14 лютого в Університеті культури та на факультеті музичного митецтва відсвяткували День святого Валентина. Панувала справжня магія кохання – на вході до вишу всіх зустрічали чарівні Купідончики, які випромінювали любовні флюїди та налаштовували на романтичний настрій. Особливі моменти молодь фіксувала біля яскравої фотозони!

День святого Валентина

Кожен факультет окремо підготував святкову розважальну програму до Дня Святого Валентина з крутими конкурсами, подарунками, солодощами, шампанським, танцями, піснями, запальною музикою і сюрпризами. Факультет музичного мистецтва влаштував легендарне батл-шоу «Хто зверху?», де у запеклій боротьбі зійшлися жіноча логіка і чоловіча інтуїція, біле та чорне, Інь і Янь. Яскраве шоу, дотепні жарти ведучих – першокурсника Олександра Жабчика і студентки 3-го курсу Дарини Бородій, безпосередність учасників, - усе в цей день працювало на атмосферу свята і радості!

День святого Валентина

Романтично та незабутньо студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ відзначили День Святого Валентина, визначивши головний меседж свята: «Справжнє кохання врятує світ»!