Михайло Поплавський

Розклад творчих конкурсів для осіб з ОНТ

Київський національний університет культури і мистецтв оголошує додатковий розклад консультацій і творчих конкурсів для осіб, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території. Вступ без НМТ на усі освітні програми факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Чекаємо і запрошуємо усіх, хто ще не складав творчий конкурс на бюджетну форму навчання, на фахове випробування до нас з 11-го по 15-те серпня! Талановитим вхід без черги! Двері відчинені для усіх! З усіх питань звертайтеся за телефонами (Viber, Telegram): 096-391-28-91, 098-398-20-30; або подавайте заявки на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Також консультуємо офлайн: щодня без вихідних з 9.00 до 19.00, головний корпус КНУКіМ, вул. Євгена Коновальця, 36, аудиторія 119; або – корпус ФММ КНУКіМ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 43, 48.

Розклад консультацій та творчих конкурсів для вступників спеціальності музичне мистецтво