диплом переможця Ваценка Олексія Вікторовича

Розправ крила, Україно!

У травні 2022 року в м. Одесса відбувся дистанційний Всеукраїнський багатожанровий фестиваль талантів «Розправ крила, Україно!», організований в рамках творчого проекту «Impressions AGENCY FEST”. Фестиваль спрямований на підтримку миру та теріторіальної цілісності України «Допомагаємо Збройним Силам України разом!». Студенти факультету музичного мистецтва Валерія Єрмолаєва і Олексій Ваценко залюбки представили освітню програму «Бандура і кобзарське мистецтво» КНУКіМ та отримали почесні нагороди!

диплом Єрмолаєвої Валерії Ігорівни

Валерія Єрмолаєва поділилася у Фейсбуці своєю радістю: «На початку травня ми з Олексієм Ваценко змогли взяти участь у чудовому фестивалі «Розаправ крила, Україно!» та підтримати наших ЗСУ. Хоч фестиваль і без призових місць, але нам дуже було цікаво взяти участь та допомогти нашим воїнам в нелегкій справі! Адже з учасниками фестивалю ми зібрали понад 5000 грн, які перерахують організатори на потреби ЗСУ. Дякую Тарасу Яницькому за таку кропітку роботу, за те, що Ви нам завжди допомагаєте і підтримуєте в нелегкий час!» Вітаємо наших студентів і їх викладача з фаху з успіхом, бажаємо наснаги, нових звершень, Миру та любові до Батьківщини, нашої рідної України!

подяка Яницькому Тарасу Йосиповичу