день відкритих дверей

Щосуботи консультуємо абітурієнтів!

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ вкотре відбулися заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. В суботу 21 травня 2022 року зустрічі з абітурієнтами – 2022 провели гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва Університету культури – доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко, а також заступник декана ФММ Тетяна Пістунова.

онлайн курси до творчого конкурсу

23 абітурієнти - музиканти з різних куточків України відвідали цієї суботи заняття онлайн-курсів в КНУКіМ. Випускники загальноосвітніх шкіл і коледжів культури та мистецтв з Волині, Черкащини, Полтавщини, Хмельниччини, Києва, Харкова та інших українських регіонів цікавилися умовами вступу в КНУКіМ та вимогами до творчого конкурсу. Цьогорічні вступники задавали питання щодо підбору репертуару для вступних випробувань в Університет культури, дізнавалися про терміни, особливості цьогорічної вступної кампанії, про етапи творчого конкурсу та можливість його складання онлайн. Творча комунікація була активною й фаховою!

Валентина Володимирівна Сінельнікова

онлайн курси до творчого конкурсу

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету Катерина Кердан та Олександр Жабчик, а також старости академічних груп. Суботнє заняття підготовчих курсів 21-го травня 2022 року на ФММ КНУКіМ відбулося в робочий і творчий атмосфері. Щосуботи ми чекаємо абітурієнтів на наших консультаціях, слідкуйте за анонсами в соцмережах!

Олена Скопцова