Щотижневі курси для абітурієнтів - 2022

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ триває робота безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. В суботу 14 травня 2022 року відбулися чергові заняття з абітурієнтами - 2022, які провели гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва Університету культури – доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко, а також заступник декана ФММ Тетяна Пістунова.

онлайн курси до творчого конкурсу

20 абітурієнтів - музикантів з різних куточків України відвідали цієї суботи заняття онлайн-курсів в КНУКіМ. Цьогорічні випускники загальноосвітніх шкіл і коледжів культури та мистецтв з Житомирщини, Черкащини, Полтавщини, Волині, Хмельниччини, Києва цікавилися умовами вступу в КНУКіМ та вимогами до творчого конкурсу. Майбутні вступники отримали фахові консультації щодо підбору репертуару для вступних випробувань в Університет культури, дізналися про терміни та особливості цьогорічної вступної кампанії, про можливість складати творчий конкурс онлайн. Усі бажаючи змогли також пройти попереднє прослуховування.

онлайн курси до творчого конкурсу

Окрім гарантів освітньо-професійних програм кафедри музичного мистецтва участь у спілкуванні та консультуванні абітурієнтів взяли зіркові викладачі ФММ КНУКіМ – професори Іван Сінельніков, викладачі Наталія Роюк, Володимир Горобець, Наталія Ковмір та інші. Творча комунікація була активною й фаховою!

онлайн курси до творчого конкурсу

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету Дарина Бородій та Олександр Жабчик, а також старости академічних груп. Суботнє травневе заняття підготовчих курсів на ФММ КНУКіМ відбулося в атмосфері невимушеності та безпосередності! Ми чекаємо абітурієнтів щосуботи на наших зустрічах, слідкуйте за анонсами в соцмережах!