Шевченківська імпреза від ФММ КНУКіМ

11 березня 2023 року відбувся концерт до дня народження Тараса Григоровича Шевченка за участі науково-педагогічних працівників та здобувачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Захід відбувся в рамках співпраці з Київським міським будинком вчителя і Будинком творчості дітей та юнацтва Подільського району м. Києва.

концерт до дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Концертна програма розпочалася безсмертним «Заповітом» Кобзаря у виконанні зведеного хору під керівництвом заслуженої артистки України доцента Наталії Кречко за участі: Академічного студентського хору «ANIMA» (керівник Н. Кречко) та українського народного хору ім. С. Павлюченка (керівник О. Скопцова). Із вітальними словами до усіх звернувся заслужений працівник культури України професор КНУКіМ Петро Андрійчук.

концерт до дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У концерті взяли участь педагоги та здобувачі усіх освітньо-професійних програм ФММ КНУКіМ: зокрема, «Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)» - заслужений артист України Михайло Кірішев, Ярослав Комарніцький, Лев Білостоцький, Олександра Куприк, Андрій Корольков, Катерина Богданова, Дар'я Хоменко, Анастасія Козак. ОПП «Бандура і кобзарське мистецтво» - заслужений артист України Тарас Яницький, Софія Шевченко і Вікторія Ракитянська.

концерт до дня народження Тараса Григоровича Шевченка

ОПП «Музичний фольклор» на концерті представили: фольклорний ансамбль «Кралиця» (керівник І. Сінельніков) і Катерина Чепіль (сольний виступ). Від ОПП «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» виступив вокальний ансамбль «Ad libitum» (керівник О. Скопцова). Тетяна Нестеренко представила на концерті ОПП «Естрадний спів». Участь в концерті також взяв зразковий художній колектив дитячий естрадний ансамбль «Шанс». Концертмейстери – заслужена артистка України Анна Поліщук, Світлана Сабрі, Андрій Бондаренко, Вадим Самолюк, Олександр Лузан, Сергій Бєдний, - взяли активну участь у реалізації проєкту.

концерт до дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У фіналі концерту тепер вже усім відому пісню «Ой у лузі червона калина» разом із українським народним хором ім. С. Павлюченка співали усі глядачі. Дякуємо креативній групі факультету музичного мистецтва КНУКіМ, керівництву кафедри та Збройним силам України за можливість творчої самореалізації у період війни!