Сольний концерт Юлії Вітранюк

Надзвичайно радіємо тому, як реалізовуються наші найталановитіші в світі студенти! 17-го вересня 2022 року в одному з Київських мистецьких хабів в рамках проекту «Літературні забави» відбувся авторський вечір української пісні від Юлії Вітранюк – студентки 6-го курсу ОС «Магістр». Музична програма Юлії за участі Влада Ваколюка (бандура) мала назву «Бути українцями…». «Літературні забави» цього вечора були максимально музичними, автентичними і українськими!

Юлія Вітранюк

Юлія Вітранюк – талановита співачка – фольклористка, солістка фольклорного гурту «Кралиця» КНУКіМ, учасниця одного із сезонів телешоу «Голос країни», стипендіатка Президента України по програмі підтримки талановитої молоді за 2021-й та 2022-й роки, а також володарка премії мера Києва В. Кличка «За розбудову столиці України». На концерті джерельний голос Юлії звучав у переплетінні з бандурною музикою. Організатори обіцяли усім незабутній вечір, і він насправді вийшов незабутнім! «Літературні забави» - мистецький проєкт, що об'єднує між собою літературу, музику та живопис, це щосуботні авторські вечори. Радіємо тому, що ця субота була присвячена мистецтву тендітної і суперталановитої кнукімівської студентки Юлії Вітранюк.

Юлія Вітранюк