Співаємо – перемагаємо!

Понад 100 днів ми чуємо сирени замість співу птахів. Але нам життєво необхідно співати гучніше та згуртованіше для нашої духовної стійкості та для спокою наших батьків, дітей, рідних і близьких! Війна внесли свої корективи і ми поставили наши проекти на паузу. Але всі ці дні ми працювали з студентами, аби в них не було відчуття, що життя зупинилось 24 лютого. Наша мета – довести абітурієнтам з усієї України, що вступ в КНУКіМ, навіть в таких складних воєнних реаліях, - це новий крок в їхньому житті, нові можливості, нові мистецькі проекти, нові мистецькі знайомства й перспективи! Дорогі наши вступники-2022! КНУКіМ – це ваш трамплін у майбутнє успішне мистецьке життя! Чекаємо усіх на творчому конкурсі! До вашої уваги – рекламний проєкт студентів і викладачів освітньо-професійної програми «Диригенстько-хорове мистецтво (народне)»!