Тарас Яницький та Людмила Кузьмівна Посікіра

Співпраця з мистецькими ЗВО України

Важливою формою підвищення якості викладання є взаємні відвідування навчальних занять викладачами кафедри музичного мистецтва ФММ КНУКіМ. Взаємовідвідування – ефективна форма переймання професійного та педагогічного досвіду колег і вдосконалення педагогічної майстерності викладачів.

Тарас Яницький бандурист

Людмила Посікіра

Надзвичайно приємно, коли така форма співпраці практикується і активно використовується науково-педагогічними працівниками ФММ КНУКіМ. Нещодавно таку можливість перейняти професійний досвід від народної артистки України, професорки, завідувачки кафедри народних інструментів Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка Людмили Кузьмівни Посікіри використав доцент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства Тарас Яницький. Людмила Кузьмівна з радістю поділилася з Тарасом Йосиповичем особливостями власної методики викладання гри на бандурі під час індивідуальних занять із студентами в аудиторії ЛНМА. Вітаємо і розвиваємо таку ефективну форму співпраці між провідними мистецькими ЗВО України – КНУКіМ і ЛНМА!