Співпраця з Посольством Аргентини в Україні

Посольство Аргентини в Україні в рамках співпраці з Київським національним університетом культури і мистецтв зорганізувало святкування тридцятої річниці визнання Аргентинською республікою Незалежності України. Участь у святковому заході взяв доцент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства Тарас Яницький.

Тарас Яницький

Посольство Аргентини в Україні

Спільно з Послом Аргентини Еленою Летісією Мікусінскі та Проректором КНУКіМ, завідувачкою кафедри міжнародних відносин, доктором політичних наук Інною Костирею Тарас Яницький взяв участь у прес-конференції до відкриття унікальної фотовиставки аргентинських художниць під назвою «Земля, що невпинно змінюється, наше джерело натхнення та наше коріння», яка об’єднала два континенти та два народи одного духу.

Тарас Яницький

Тарас Яницький

Тарас Яницький та Інна Костиря

«Жінка та Земля завжди є джерелом натхнення для створення образів незвичайної краси», - зазначила Пані Посол. Відкриття цієї виставки стало одним із заходів святкування тридцятої річниці визнання Аргентинською республікою Незалежності України. У святковому концерті аргентинських і українських майстрів мистецтв бандурист – віртуоз Тарас Яницький заграв і заспівав кілька творів, що продемонстрували неповторність українського народного мелосу і унікальність національного українського інструменту – бандури.

Тарас Яницький

Тарас Яницький