Kalush Orchestra

"Стефанія" - рекордні прослуховування на YouTube

Пісня Kalush Orchestra "Стефанія", з якою музиканти представлятимуть Україну на Євробаченні-2022 у Турині, збирає рекордні мільйонні прослуховування у YouTube! Станом на 22 березня трек "Стефанія" на офіційному каналі гурту прослухали понад 5,7 мільйона разів! З початку вторгнення Росії – 24 лютого – гурт активно підтримує Збройні сили України, а окремі учасники гурту навіть захищають від окупантів рідні міста. При цьому Kalush Orchestra не планує відмовлятися від своєї участі в фіналі міжнародного пісенного конкурсу Європи в Італії: конкурсанти продовжують репетиції і планують зняти резервне відео для Євробачення. Нагадаємо, що троє учасників Kalush Orchestra мають безпосереднє відношення до КНУКіМ – Ігор Діденчук і Віталій Дужик є студентами – фолькористами факультету музичного мистецтва Університету культури, а Тимофій Музичук (саме його вокал є знаковим у цій пісні) – наш нещодавній випускник! Бажаємо нашим хлопцям перемоги! Слава Україні!