Студенти – лауреати фахового класу Анни Ткач

Вітаємо Лауреатів 1-ого ступеня Всеукраїнського музичного конкурсу – студентів 2-го і 4-го курсів освітньої програми «Музичний фольклор» факультету музичного мистецтва КНУКіМ Анну Христенко, Елеонору Хачатрян і Владиславу Цицьору! Наші талановиті фольклористки стали переможцями ХІ-го Всеукраїнського двотурового конкурсу учнівського та студентського музичного мистецтва «Київський колорит» в номінації «Вокал. Народний спів» у молодіжній віковій категорії. Конкурс відбувся з 28-го по 30-те жовтня в онлайн-форматі у м. Київ. Сертифікатом професійної педагогічної майстерності була відзначена викладач з фаху наших лауреатів Анна Ткач та концертмейстер Сергій Бєдний.

Хачатрян Елеонора, студентка 4 курсу, представила на конкурс петрівчану пісню «Соловей, соловейку», записану Ганною Коропніченко в селі Стара Оржиця Згурівського району Київської області (проєкт «Берви», диск «Наддніпрянщина»). А також жартівливу пісню «Із-за гори єдут мазури», записану Елеонорою Хачатрян в селі Вербине Хорольського району Полтавської області від жіночого гурту у складі: Мисак Лідія Дмитрівна (1935 - 2022 рр.), Мороз Катерина Дмитрівна (1948 р. н.), Мисак Зоя Матвіївна (1953 р. н.), Гавриленко Галина Захарівна (1942 р. н), Іващенко Любов Луківна, 1938 р. н.)

Христенко Анна, студентка 2 курсу, подала на конкурс баладу «Ой зродила мати сина – сокола» (балада), записану 17 березня 1991 р Галиною Лук’янець в с. Клюшниківка, Миргородського району, Полтавської області від респондентів: Максюта Оксана Андріївна (1928 р. н.) Петренко Ганна Андріївна (1915 р. н.) Петренко Ганна Іллівна (1919 р. н.) Гончаренко Килини Михайлівни (1910 р. н.). Пісня була взята з цифрового архіву «Берви». А також веснянку «Скакав горобейко», записану в 1999 р в с. Зелень Дубровицького району на Рівненщині (взята з цифрового архіву «Берви», диск «Ой одверни, Боже, хмару» - традиційна музика Полісся».

Цицьора Владислава, студентка 4 курсу, представила на конкурс купальську пісню «Покладу кладочку» із репертуару гурту «Веснянка» (м. Рівне) та ліричну пісню «А ще кури не піли», записану в селі Тисменичани Івано-Франківської області. Вітаємо наших талановитих студенток – фольклористок!

сертифікат