Студенти - першокурсники на «Хоровому марафоні»

Вже зовсім скоро студенти – першокурсники факультету музичного мистецтва КНУКіМ зайдуть до навчальних аудиторій і почнуть свій шлях у професійному становленні. А поки ми маємо чудову нагоду познайомити їх з музичним середовищем Києва та його професійними колективами.

хоровий марафон

27 серпня куратори та студенти 1-го курсу відвідали «Хоровий марафон», що відбувся за ініціативи Національної музичної спілки України, Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича та за підтримки Українського культурного фонду. Хоровий марафон за участі провідних колективів країни відбувся в рамках програми Національного хорового фестивалю до 30-річчя Незалежності України і тривав понад 6 годин! Окрім цього, подія була присвячена 100-річчю Національної всеукраїнської музичної спілки (керівник Євген Савчук) та Хорового товариства імені Миколи Леонтовича (керівник Олександр Тарасенко).

студенти КНУКіМ

Студенти мали змогу познайомитися з творчістю найвідоміших хорових колективів міста Києві та України, а саме: Національна заслужена академічна капела України «ДУМКА», диригент - народний артист України Євген Савчук; Академічна чоловіча хорова капела України ім. Л. М. Ревуцького, диригент - народний артист України Володимир Курач; Академічний камерний хор «Хрещатик», диригент - заслужений артист України Павло Струць; Академічна хорова капела Українського радіо, диригент - заслужена артистка України Юлія Ткач; Ансамбль солістів «Благовість», диригент Алла Рибак; Національна заслужена капела бандуристів імені Г. І. Майбороди, диригент - народний артист України Юрій Курач; Муніципальний академічний камерний хор «Київ», диригент - народний артист України Микола Гобдич; Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка», диригент - заслужений працівник культури України Петро Андрійчук.

хоровий марафон

Окрім чудової концертної програми, першокурсники смогли насолодитися прекрасною виставкою квіткових композицій українських ландшафтних дизайнерів, що проходить на території «Співочого поля» та присвячена 30-й річниці Незалежності України. Гарним доповненням насиченої програми стала прогулянка місцевими зеленими пагорбами з майданчиками для панорамного огляду на Дніпро, що знаходиться на території Національного музею історії України у Другій світовій війні, та участь у запису кількох інтерв’ю журналістам провідних телеканалів України.

хоровий марафон

Додамо також, що уся насичена програма чудового дня на Співочому полі у Києві для першокурсників – музикантів була безкоштовною, чому сприяла багаторічна співпраця факультету музичного мистецтва КНУКіМ із Київським міським центром народної творчості, Національною всеукраїнською музичною спілкою та Хоровим товариством імені Миколи Леонтовича.

студенти на співочому полі