сертифікат

Студенти – учасники наукових конференцій

Студенти освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» взяли участь у Міжнародних студентських наукових конференціях у м. Херсон та м. Дрогобич, зорганізованих за підтримки Молодіжної наукової ліги України.

сертифікати і подяка

Ірина Гарарук, студентка 1-го курсу, підготувала разом із своїм керівником – заслуженим працівником культури України доцентом Наталією Перцовою цікаву доповідь на тему: «Аматорське хорове мистецтво України», що засвідчує сертифікат учасника конференції і подяка науковому керівнику від оргкомітету І-ої Міжнародної студентської наукової конференції «Концепт науки ХХІ: стратегії, методи та наукові інструменти», що відбулася дистанційно у м. Херсон.

подяка

Софія Кошельник і Катерина Хижинська, студентки 3-го курсу, під керівництвом кандидата мистецтвознавства Тетяни Шнуренко підготували доповідь на тему: «Особливості орнаментики традиційної сорочки Карпатського регіону» на ІІ-гу міжнародну студентську конференцію «Пріоритетні напрямки та вектори розвитку світової науки» (м. Дрогобич). Тематика доповіді була відзначена оргкомітетом, а науковий керівник нагороджена подякою. Вітаємо наших молодих науковців та їх керівників!