Студенти вітають з Днем Матері!

Люди, які все життя готові на самопожертву заради своєї дитини. Люди, які своєю любов'ю готові зігрівати увесь світ. Люди, завдяки яким увесь цей світ досі існує. Найдорожчі, найрідніші, найближчі, – наші найкращі матусі! Обійміть, вкотре скажіть, як любите, адже сьогодні їх свято – День матері! Нехай кожна матуся сьогодні буде щаслива, як ніколи раніше! Студенти I-го курсу факультету музичного мистецтва ОПП «Диригентсько-хорове мистецтво(народне)» КНУКіМ (група ТДН-21) підготували один із найвідоміших українських музичних творів – пісню «Мамина вишня» (музика А. Пашкевича, вірші Д. Луценка). Відео-монтаж: Тристан Єлизавета. Звукорежисер: Лукаш Максим. Концертмейстер: Лузан Олександр. Староста групи: Олександр Жабчик. Куратор групи: Володимир Горобець. Травень 2022 року.