Суботні зустрічі з абітурієнтами

28 травня, вже традиційно у суботу, на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ вкотре відбулися заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. Зустрічі з абітурієнтами – 2022 провели: заступник декана ФММ Тетяна Пістунова; а також гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва Університету культури, доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко.

Онлайн зустріч з абітурієнтами

31 абітурієнт – талановиті музиканти з різних куточків України відвідали цієї суботи заняття онлайн-курсів на ФММ КНУКіМ. Випускники загальноосвітніх шкіл і коледжів культури та мистецтв з Хмельниччини, Волині, Черкащини, Полтавщини, Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва, Львова та інших українських регіонів і міст цікавилися умовами вступу в КНУКіМ та вимогами до творчого конкурсу. Вступники та їх батьки, які також були присутніми на зустрічі, задавали питання щодо репертуару для вступних випробувань в Університет культури, уточнювали терміни вступної кампанії та розпитували про її особливості, про етапи творчого конкурсу, про викладачів, які забезпечують освітній процес на факультеті. Творча комунікація на онлайн-зустрічах, які відбувалися за кожною освітньою програмою окремо, була активною й фаховою!

Онлайн зустріч з абітурієнтами

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету: Катерина Кердан, Дарина Бородій та Олександр Жабчик. Окрім гарантів освітніх програм абітурієнтів також консультували провідні викладачі факультету, зокрема: доценти Петро Андрійчук, Іван Сінельніков, Валентин Лігус, Андрій Іваниш, Тарас Яницький, старший викладач Наталія Роюк. Суботнє заняття підготовчих курсів 28-го травня 2022 року на ФММ КНУКіМ відбулося в робочий та творчий атмосфері. Вже з нетерпінням чекаємо наступної суботи!