Суботні зустрічі з абітурієнтами

25 червня 2022 року на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ вкотре відбулися онлайн- і офлайн-зустрічі з абітурієнтами – 2022 та заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. Зустрічі проводили: офлайн – заступник декана ФММ Валентина Сінельнікова; онлайн – гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва КНУКіМ, доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко і заступник декана ФММ Тетяна Пістунова.

безкоштовні підготовчі курси до творчого конкурсу

В цю суботу ми дистанційно зустрілися з 42 абітурієнтами і офлайн з трьома – талановитими молодими вокалістами, диригентами, естрадними співаками, бандуристами, фольклористами з різних куточків України. Вже зовсім скоро настане гаряча пора для наших вступників – дні проходження творчого конкурсу. Залишилося менше тижня! Тому цьогорічні вступники були активними, консультувалися щодо вимог до творчого конкурсу, розпитували про терміни вступної кампанії, цікавилися вимогами до написання мотиваційного листа абітурієнта. Наші онлайн-консультації, які проводилися за кожною освітньою програмою окремо, відбулися в атмосфері активної й фахової комунікації! Чекаємо початку творчого конкурсу!

безкоштовні підготовчі курси до творчого конкурсу