Тарас Яницький бандурист

Тарас Яницький: майстер-клас у Івано-Франківську

За підтримки Департаменту культури Івано-Франківської міської ради у залі міської ДМШ №2 ім. В. Барвінського відбувся благодійний концерт, майстер клас та відкрите заняття Заслуженого артиста України, бандуриста, доктора філософії, викладача Київської національної музичної академії ім. Петра Чайковського, Київського національного університету культури і мистецтв, Стрітівського педагогічного фахового коледжу кобзарського мистецтва, соліста Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро» Тараса Яницького.

Тарас Яницький бандурист

Тарас Яницький

Тарас Яницький бандурист

На заході були присутні викладачі класу бандури всіх мистецьких шкіл м. Івано-Франківська, а також такі знакові особистості для бандурного мистецтва України, як: Віолетта Дутчак – доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаніка. Зустріч розпочалася невеликим концертом п. Тараса, де у майстерному виконанні зіркового київського гостя усі присутні на заході змогли прослухати кілька творів – українських народних пісень та композиторських творів у перекладеннях та аранжуваннях для бандури.

Тарас Яницький

Тарас Яницький бандурист

Тарас Яницький

У другий частині концерту і майстер-класу Тарас Яницький працював з ученицею ДМШ №2 ім В. Барвінського Софією Шрейдер (викладач Оксана Холодняк). В залі панувала дружня, невимушена атмосфера. Дякуємо за прекрасну мистецьку зустріч і співпрацю!

Тарас Яницький

Тарас Яницький