Тарас Яницький: майстер-клас у Івано-Франківську

За підтримки Департаменту культури Івано-Франківської міської ради у залі міської ДМШ №2 ім. В. Барвінського відбувся благодійний концерт, майстер клас та відкрите заняття Заслуженого артиста України, бандуриста, доктора філософії, викладача Київської національної музичної академії ім. Петра Чайковського, Київського національного університету культури і мистецтв, Стрітівського педагогічного фахового коледжу кобзарського мистецтва, соліста Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро» Тараса Яницького.

Тарас Яницький бандурист

На заході були присутні викладачі класу бандури всіх мистецьких шкіл м. Івано-Франківська, а також такі знакові особистості для бандурного мистецтва України, як: Віолетта Дутчак – доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаніка. Зустріч розпочалася невеликим концертом п. Тараса, де у майстерному виконанні зіркового київського гостя усі присутні на заході змогли прослухати кілька творів – українських народних пісень та композиторських творів у перекладеннях та аранжуваннях для бандури.

Тарас Яницький

У другий частині концерту і майстер-класу Тарас Яницький працював з ученицею ДМШ №2 ім В. Барвінського Софією Шрейдер (викладач Оксана Холодняк). В залі панувала дружня, невимушена атмосфера. Дякуємо за прекрасну мистецьку зустріч і співпрацю!