Тарас Яницький бандурист

Тарас Яницький: майстер-клас у Калуші

До Калуша завітав відомий український бандурист-віртуоз, кандидат мистецтвознавства, викладач ФММ КНУКіМ, соліст київського академічного ансамблю української музики «Дніпро», заслужений артист України Тарас Яницький.

Тарас Яницький

До Дня захисту дітей Тарас Йосипович Яницький провів благодійний концерт, майстер-клас та відкритий урок з талановитими випускниками Калуської дитячої музично школи. Це булонадзвичайно цікаво, захопливо й пізнавально! І дуже музично! «Щиро дякую за запрошення!» - дякує Калушу на своїй сторінці у Фейсбук п. Тарас. – «Отримав масу задоволення від конструктивного спілкування та неймовірної творчої взаємодії з колегами та учнями!»

Тарас Яницький

Вітаємо Тараса Йосиповича і усіх з цікавим успішним заходом! Доречі, його останній благодійний концерт відбувся у Вашингтоні при підтримці Посольства України у США, де було зібрано 10 тис. доларів на підтримку ЗСУ, зокрема, екіпажів парамедиків з «Госпітальєрів». Тож бажаємо ще багато нових мистецьких подій усій бандурній спільноті КНУКіМ!