Театральні подорожі з куратором

«Марія Приймаченко. Світ чарівний» - студенти – першокурсники факультету музичного мистецтва КНУКіМ разом із кураторами академічних груп відвідали виставу у Київському академічному театрі українського фольклору «Берегиня». Це фантазія на тему біографії відомої української художниці.

в театрі з куратором

Біографічна фантазія про життя і творчість видатної народної художниці Марії Примаченко відбулася у театрі 9 вересня 2021 року. Студенти - першокурсники ФММ КНУКіМ разом із кураторами поринули у дивний світ української народної пісні і світобудови видатної художниці - представниці так званого «наївного» українського живопису. Автори називають свій жанр магічно-біографічною галереєю. Адже кожен глядач стає гостем у хатині пані Марії і на власні очі зможе побачити, як оживають герої її картин – фантастичні звірі.

в театрі з куратором

Дякуємо Київському академічному театру українського фольклору «Берегиня», генеральному директору - художньому керівнику театру Ільїні Генсіцькій, заслуженій артистці України Надії Буравській, артистці – до речі, випускниці – фольклористці ФММ КНУКіМ Марині Корогоді за враження! Дійсно, свій світ варто розмальовувати фарбами, аби він наповнився дивами!