Віра Кекелія

Творча зустріч з Вірою Кекелія

На кафедру естрадного співу університету культури завітала талановита співачка, акторка гумористичного проєкту «Жіночий квартал» Студії «Квартал 95», суперфіналістка вокального шоу «Голос країни», ведуча телепроєкту «ЖВЛ» Віра Кекелія.

Віра Кекелія Жіночий квартал

Майстер-клас проходив у форматі «запитання-відповідь», під час якого зіркова гостя поділилася з молоддю професійним досвідом, надала цінні поради та змотивувала на досягнення цілей. «Щоб досягти успіху, перше, що потрібно, – це любов до своєї справи, без цього ніяк. Якщо вас щось змушують робити «з під палиці», без вашого бажання, це працювати не буде. Вам має приносити задоволення те, чим ви займаєтеся. Важливо ставитись до обраної професії не як до роботи, а як до справи свого життя. Друге – це наполегливість у своїх діях. Якщо ви захотіли щось зробити, треба не лише мріяти, а робити. Після мрії обов’язково йде наступний пункт – це дія. Оці всі історії – мрійте і все збудеться – це супер. Але для здійснення мрії потрібно ще щось робити. Якщо ви не будете діяти, не з’явиться продюсер і сцена. До мрії потрібно йти, і потужна сила, що допомагає в цьому, це наполегливість своїх дій», – зазначила Віра Кекелія.

Віра Кекелія Голос країни

Зіркова гостя застерегла майбутніх співаків, що може бути критика на їхню адресу, бо світ жорстокий, і якщо виконавець дійсно талановитий, то знайдуться такі люди, котрі, відчувши конкуренцію, спробують зупинити їх. На її переконання, тільки самодостатня людина може сказати правду про інших, і присутні студенти мають бути саме такими. «Ви повинні підтримувати один одного, близьких для вас колег, бо талановитих людей так легко образити, і вони потому закриваються в собі, що позбавляє можливості рухатися далі й жити повним, насиченим життям. Потрібно проявити силу і не піддаватися на негативні коментарі. Добре знайте свою справу, робіть її, і все. Немає якогось плану чи послідовності дій для досягнення мрії. Буває по-різному, й хандра також, і це нормально. Головне – не опускати руки, вірити в себе, шукати свій шлях і любити справу, якою займаєшся».

Віра Кекелія та Михайло Поплавський

«Був такий стереотип, якщо продюсера немає, то і зірки теж. Час змінився, і вам дуже пощастило. Ви зараз можете заявити про себе з інстаграму чи ютубу, і вам можуть просто написати продюсери навіть із-за кордону. Час нині нереальний, інший, тому що кордонів немає. Навіть якщо ви співаєте українською мовою, вас можуть захотіти в Америці. Зараз не обов’язково мати продюсерів, а команду однодумців – так. Але ви повинні розуміти, що всі дії будуть залежати від вас, і всі рішення за вас також ніхто приймати не буде. Зараз час артистів, які самі є рушійною силою, тому вся ваша команда піде за вами. Зберіть креативну команду, яка у вас закохана, хоче розвиватися разом з вами і хоче, щоб ви розвивалися. От якщо поряд з вами така команда – це успіх». Михайло Поплавський радо привітав популярну артистку Віру Кекелію в університеті культури та висловив щиру подяку за цікавий і змістовний майстер-клас для студентів.