Студенти ФММ КНУКіМ в акції «Україна – незламна родина»

14 травня 2023-го року у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбувся культурно-освітній захід «Україна – незламна родина», присвячений Дню матері та сім’ї. Участь у заході взяли студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Україна – незламна родина

У цей сонячний весняний день свій чудовий спів і молодіжну енергетику усім відвідувачам музею дарували: студентка 4-го курсу і студдекан ФММ КНУКіМ Катерина Кердан, а також: третьокурсниця Дар’я Завітова, другокурсник Олександр Жабчик і першокурсники Ілона Видаєва і Микола Кірішев.

Україна – незламна родина

Усі студенти - учасники концерту отримали подяки від керівництва Національного музею народної архітектури та побуту України. А ми вдячні музею за багаторічну співпрацю, а заступнику генерального директора з культурно-просвітницької діяльності Анастасії Колодюк – випускниці - фольклористці ФММ КНУКіМ – за запрошення до участі в концерті і нову можливість для наших студентів демонструвати своє мистецтво широкому загалу!