Вболіваймо за українських олімпійців!

У ці дні в столиці Японії – Токіо – проходять тридцять другі літні Олімпійські ігри. Україну на цих найповажніших спортивних змаганнях представляють понад 150 спортсменів у 25 видах спорту. Музиканти КНУКіМ, як і уся наша країна, спостерігають за змаганнями й вірять у перемогу наших атлетів!

Аліна Мороз

Доречи, у програму Літніх олімпійських ігор 2020-го року, що відбуваються зараз у Токіо і були перенесені на рік у зв’язку із пандемією, введено 15 нових дисциплін, зокрема: карате, серфінг, бейсбол, скелелазіння, скейтбординг та інші. Всього в програмі ігор 2020-го року представлено 33 види спорту, в багатьох видах змагань українські олімпійці розраховують на переможні місця! Ми щиро віримо, що Гімн України неодноразово звучатиме на Олімпіаді в Токіо, і супроводжуємо наш матеріал фотографіями дівчат – студенток факультету музичного мистецтва КНУКіМ Руслани Матвєєвої (4-й курс) і Аліни Мороз (3-й курс) – активних учасниць студентського спортклубу КНУКіМ.