Вебінар з академічної доброчесності

На Факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв відбувся вебінар з академічної доброчесності для науково-педагогічних працівників та співробітників кафедри музичного мистецтва.

вебінар з академічної доброчесності

Спікерами вебінару виступили: завідувач лабораторією науково-методичного забезпечення ФММ КНУКіМ кандидат педагогічних наук Юлія Лебідь; заступник декана з наукової роботи, Гарант ОП «Бандура і кобзарське мистецтво» кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Дорофєєва; завідувач кафедри музичного мистецтва, Гарант ОП «Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)» заслужена артистка України доцент Наталія Кречко і заступник декана ФММ, Гарант ОП «Музичний фольклор» кандидат історичних наук доцент Валентина Сінельнікова.

вебінар з академічної доброчесності

Науково-педагогічні працівники кафедри музичного мистецтва КНУКіМ ознайомилися з документами, які регулюють доброчесність в Україні, з’ясували, що належить до порушення академічної доброчесності, а що не належить. Дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та про фактори, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності викладачів і здобувачів вищої освіти. Безперечно, такий захід сприятиме професійному розвитку педагогічних та науково-педагогічних працівників – музикантів КНУКіМ з питань ефективного планування освітнього процесу та розвитку академічної доброчесності.