Галина Степанівна Гаценко

Відкрите заняття Галини Гаценко

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося відкрите практичне заняття заслуженого працівника культури України Галини Степанівни Гаценко на здобуття вченого звання «доцент» по кафедрі музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Галина Степанівна Гаценко

Відкрите заняття пані Галини Гаценко відбулося з дисципліни «Постановка голосу» для здобувачів вищої освіти 1-го курсу (група ТНБ-41) освітнього рівня «Бакалавр» освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво». Галина Степанівна вдало поєднала офлайн і онлайн-формати проведення заняття, кожному студенту було приділено увагу, надані професійні поради щодо розспівування, відпрацювання артикуляції та дикції, втілення художнього образу твору, роботи над сценічною поставою тощо. Високий рівень професіоналізму, вдала комунікація з студентами, позитивний психологічний настрій в класі вокалу та різноманітність методологічної бази проведення заняття були відмічені усіма присутніми на ньому колегами пані Галини Гаценко – науково-педагогічними працівниками кафедри музичного мистецтва КНУКіМ. Пропонуємо зануритися у вокальну Майстерню Галини Гаценко, переглянувши запис.