Виробнича практика музикантів КНУКіМ

В рамках виробничої практики студенти – фольклористи факультету музичного мистецтва КНУКіМ провели майстер-клас для учасників дитячого фольклорного ансамблю «Ягілочка» (м. Київ).

фольклористи на виробничій практиці

Студенти 3-го курсу Олександр Кондратюк і Віталій Дужик – учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ – 29-го листопада провели майстер клас на базі практики – у Центрі дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, для учасників дитячого фольклорного ансамблю «Ягілочка». На майстер-класі наші талановиті сопілкарі представили понад 20 етно-духових інструментів та презентували різні техніки гри на них. Глядачі були у захваті! А ми радіємо за наших студентів, які під час практики можуть вдосконалювати свої фахові знання, вміння і навички!