Вітаємо з Міжнародним Днем Студента!

17 листопада у світі щорічно святкують Міжнародний день студента – свято молодості, жаги до життя та великих звершень! Дорогі наші студенти, вітаємо вас! Бажаємо щодня перемагати лінь та нудьгу! Бажаємо з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії! Бажаємо мати у своєму житті багато добрих друзів та безліч можливостей для створення власного щастя! Хай студентські будні завжди будуть казковими, бо це найцінніші дні в нашому житті! Дорогі студенти, зі святом! Нехай цей день подарує вам яскраві емоції та відчуття! Бажаємо провести його у колі однодумців, творчих, неординарних, креативних та мудрих людей! Особистого вам розвитку, злетів та успіхів! Хай на вас чекають великі перспективи та нові, широкі горизонти! Ваш факультет музичного мистецтва КНУКіМ.

День студента