Вітаємо з завершенням навчального року!

Дорогі студенти! Шановні викладачі, батьки! Вітаємо всіх із закінченням навчального року! Цей навчальний рік став для нас особливим, ексклюзивним, надзвичайно емоційним і непростим. Ми спільно подолали такий новий освітній досвід, пов’язаний з налагодженням навчання з використанням дистанційних технологій у надскладних умовах воєнних реалій в Україні. Цей досвід довів, що усі ми – викладачі, студенти і батьки – є справжніми партнерами у такому важливому процесі – процесі навчання! Окремі слова подяки й найщиріші побажання в цей день педагогам – за високий професіоналізм, знання, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у надзвичайних ситуаціях, і при цьому, залишатись педагогами, якими б не були виклики суспільства! Звичайно, велика вдячність батькам! Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, викладачам не вдалося б досягти успіху! Наша щира подяка студентам – за постійний зв’язок з викладачами і деканатом, сумлінність у навчанні, креативність і творчість! Бажаємо всім гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Всім міцного здоров'я, сил, МИРУ, добра, благополуччя та нескінченної віри в те, що все у нас буде гаразд! Вперед, до Перемоги! Все буде Україна! Завжди з усіма на зв’язку, ваш деканат факультету музичного мистецтва.