Вітання з Днем працівників культури

Шановні студенти та науково-педагогічні працівники факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Щиро вітаємо всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу, - з Всеукраїнським днем працівників культури! Ви своєю щоденною працею збагачуєте українську та світову культуру! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками української національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Сьогодні ми святкуємо День працівників культури у найскладніший час за весь період незалежності України. Щиро дякуємо працівникам сфери культури, які взяли до рук зброю. Дякуємо справжній волонтерській армії, яка тримає свій культурний фронт: не лише допомагають нашим воїнам, а й їздять з концертами на передову, щоб підняти бойовий дух наших воїнів. Ми переможемо, ми відбудуємо наші мистецькі школи та театри на деокупованих територіях й українська культура буде процвітати від Сяну до Дону! Бажаємо всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Слава Україні!