Владислава Цицьора: міжнародний проєкт у Данії

Студентка 3-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ освітньої програми «Музичний фольклор» Владислава Цицьора стала учасником проекту «Sport & Radicalization», який проводився в Данії за підтримки проекту «Erasmus +» в останню декаду травня – 2022.

Владислава Цицьора

«Erasmus+» - це програма обміну європейських студентів. Цей проект дає можливість студентам із різних країн Європи дізнатися більше про культуру інших країн та розповісти більше про Україну усій Європі. До речі, проект повністю фінансується європейським союзом! «Впродовж 9-ти днів ми разом навчалися, розвивалися, обговорювали важливі теми, такі, як: радикалізація, тероризм, стереотипи і т. ін.», – розповідає на своїй сторінці у Фейсбук Владислава Цицьора. – «Локація проведення нашого проекту знаходилась біля столиці Данії. Наш будиночок був розташований неподалік від лісу, що давало нам можливість кожного дня бувати на природі і активно проводити час».

Владислава Цицьора

«На нашому проекті були представники таких країн: Україна, Іспанія, Франція, Угорщина, Йорданія і Туреччина. За невеликий час ми встигли всі дуже здружитися!» - продовжує розповідати про участь у міжнародному проекті в Данії Владислава. – «Ввечері після лекцій кожного дня учасники мали провести культурний вечір, присвячений своїй країні. Це дало нам можливість розширити свої знання про культуру, менталітет та традиції європейських країн. Представляючи Україну, ми – учасники проєкту з різних українських міст – намагалися розвіяти багато стереотипів, які сформувалися про нашу країну. Ми співали українські пісні, танцювали традиційні танці, готували борщ та робили майстер-клас по виготовленню вареників!»

Владислава Цицьора

«В такий складний час цей проект змотивував мене розвиватися і вивчати щось нове. Я прокачала свій рівень англійської i стала більш відкрита до нових контактів!» - додає Владислава. Ми вітаємо нашу талановиту студентку – фольклористку і цінуємо її активну громадянську позицію. Участь в таких молодіжних проектах в рамках програми “Erasmus +” – це завжди новий досвід, нові емоції, нові контакти та активна міжнародна співпраця!