Вступ-2022: творчий конкурс розпочався!

На факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв розпочалися творчі конкурси для вступників на освітні програми спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Талановиті диригенти, естрадні вокалісти, академічні співаки та співаки – «народники», фольклористи і бандуристи з усієї України прямують до Університету культури, щоби випробувати свої сили, знання, вміння і навички, пройти творчий конкурс та всутпити до омріяного Університету культури – лідера серед мистецьких закладів України! Бажаємо гарних результатів вступникам!

творчий конкурс

Нагадуємо усім, що цьогорічна вступна кампанія має свої особливості,зокрема: творчі конкурси триватимуть з 1-го по 18 липня, щодня з 10.00, без вихідних (у суботу і неділю також)! При вступі на спеціальність 025 «Музичне мистецтво» НМТ непотрібний! Програма творчого конкурсу тут. Реєстрація на творчий конкурс тут. Консультуємо за телефонами: 098-398-20-30, 096-391-28-91.

творчий конкурс