Юлія Вітранюк: «Колискова» у Парижі

"КОЛИСКОВА" - міжнародний проєкт - шоу-перформанс, що відбувся в рамках фестивалю "Re.Generation" та мистецьких заходів "Народний університет - Тетар 14" у Отелі Pullman Montparnasse (Париж, Франція) 10 червня 2022 року. Учасники: Юлія Вітранюк (вокал, Україна), Lora Juodkaite (хореографія, Литва), Justina Zajancauskaite (скрипка, Литва). Юлію Вітранюк – студентку – магістрантку ФММ КНУКіМ, солістку фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ, талановиту етноспівачку, вже достатньо відому в Україні, організатори фестивалю запросили спеціально для участі у цьому перформансі.

Юлія Вітранюк

Емоції та рефлексії постановників шоу - перформансу: «Будь ласка, дозвольте мені поговорити з вами... Боляче... Довзольте мені заспівати останню колискову новонародженим, у яких ніколи не буде можливості ходити і пізнавати світ... Дозвольте мені виплакати свою колискову дітям, які ніколи не стануть тими, ким мріють стати... Спи, моє дитятко! Спи глибоко... Спи спокійно... Якщо б я тільки могла зупинити війну цією колисковою!....»

Юлія Вітранюк

Довідка: Юлія Вітранюк - студентка - фольклористка ФММ КНУКіМ 1-го курсу магістратури; стипендіат Президента України за програмою підтримки талановитої молоді (2021, 2022 роки), володар Премії міського голови м. Києва Віталія Кличка "За участь у розбудові столиці України" у номінації "Мистецтво" за 2021 рік, учасниця телешоу "Голос країни" (2021 р.), солістка гурту Zgarda та фольклорного ансамблю "Кралиця" КНУКіМ, Володар Гран-прі в номінації "Сольний спів" Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Віртуози фольку" (Київ, 2017 р.), лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. У сюжеті використано відео, яке Юлія Вітранюк випустила у першій місяць російсько-української війни, а також фрагменти відео і фотофіксації шоу-перформансу "Колискова" у Парижі (Франція) 10 червня 2022 року.