Захист атестаційних робіт у бакалаврів

Як швидко плине час! 14 червня 2022 року відбувся державний іспит із захисту атестаційних робіт на здобуття кваліфікаційного рівня «Бакалавр» студентів групи ТДН-28 освітньо-професійної програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)». Кожен зі студентів гідно представив свою кваліфікаційну роботу. Тематика робіт була найрізноманітнішою та актуальною: наші випускники – бакалаври розглядали жанр обробки народної пісні в творчості Г. Верьовки, А. Авдієвського, С. Павлюченка; карпатську тематику в творчості М. Кречка та В. Зубицького; особливості виконання українських народних пісень, зокрема, календарно-обрядових, (у т. ч. з записів Г. Танцюри від Я. Зуїхи) та їх адаптацію для сценічного втілення; сольно-виконавський аспект творів М. Лисенка, А. Кос-Анатольського, В. Вірменича та ін. Викладачі задавали випускникам безліч фахових запитань та доповнювали бакалаврські доповіді своїми коментарями і побажаннями.

Скопцова Олена Михайлівна

Сінельнікова Валентина Володимирівна

Щиро дякуємо голові Державної атестаційної комісії – Заслуженому працівнику культури України, професору Андрійчуку Петру Олександровичу, членам комісії – кандидату історичних наук, доценту Синельніковій Валентині Володимирівні, гаранту освітньої програми, кандидату мистецтвознавства, доценту Скопцовій Олені Михайлівні, професору, народній артистці України Павлюченко Поліні Григорівні, професору, заслуженій діячці мистецтв України Регеші Наталії Леонідівні та іншим викладачам, концертмейстерам та рецензентам, що були присутніми і допомагали студентам готуватися до захисту дипломних робіт! Готуємося до наступного державного іспиту – публічної демонстрації кваліфікаційних робіт – концертних програм, який відбудеться у четвер 16 червня. Усім бажаємо успіху!

захист атестаційних робіт у бакалаврів